WSPÓŁPRACA

HURTOWNIE, KSIĘGARNIE

Do współpracy handlowej zapraszamy zainteresowane udostępnianiem i sprzedażą naszych książek hurtownie oraz księgarnie. Oprócz wysokiej jakości publikacji, oferujemy dogodne, atrakcyjne warunki współpracy.


PION HANDLOWY
Dział obsługi Klientów Biznesowych

Patryk Pora – Koordynator ds. współpracy z Klientami Biznesowymi

e-mail: ppora@wydawnictwoolimp.pl

Telefon: +48 790-800-268


AUTORZY

Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z Wydawnictwem OLIMP, koniecznie napisz do nas!
Gdy jesteś praktykiem w dziedzinie edukacji lub masz wiedzę z interesującego nas zakresu, podziel się tym z OLIMPEM.
Dołącz do zespołu Wydawnictwa OLIMP, skorzystaj z naszych umiejętności i doświadczenia, razem stwórzmy nowe, ciekawe książki dla najmłodszych czytelników!


PION PUBLIKACJI
Dział projektów wydawniczych

Marcin Prażuch – Właściciel

e-mail: kontakt@wydawnictwoolimp.pl

Telefon: +48 791-999-347


Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!