My world – Mój świat | język angielski

Nowość

Książeczka przeznaczona dla dzieci, które rozpoczęły już swoją naukę w szkole. Obejmuje ona najważniejsze słownictwo i zwroty realizowane w obszarze języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej. Może być ona wykorzystana do samodzielnej nauki podstaw języka angielskiego, stanowić uzupełnienie nauki w szkole, ale również sprawdzać się w pracy rodzica z dzieckiem w domu.

W książce znajduje się szesnaście obszarów tematycznych bliskich dla dziecka, takich jak     On the farm – na farmie, My toys – moje zabawki, My house – mój dom. Na początku każdego działu wprowadzone zostały ciekawie zilustrowane słowa z którymi dziecko się zapoznaje. Dodatkowo przy wyrazach został umieszczony zapis wymowy dla rodziców nie znających języka angielskiego Następnie poznane wyrazy są utrwalane
w ćwiczeniu. Kiedy dziecko opanuje już nazwy, może użyć ich w podanych przy każdym rozdziale wyrażeniu, np.: po opanowaniu nazw owoców i warzyw, dziecko utrwala je w konstrukcji Lubię... / Nie lubię... Taki rodzaj ćwiczeń pomoże uczniowi przyswoić nowopoznane słownictwo i sprawi, że nauka języka będzie również ciekawą zabawą.

Mam nadzieję, że książeczka spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Więcej szczegółów

Autor Marta Nowaczyk
Format 205 x 250 mm
Oprawa miękka
Liczba stron 48
Rok wydania 2019
ISBN 978-83-64316-71-5

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 16,99 PLN brutto

Opinie

Napisz opinię

My world – Mój świat | język angielski

My world – Mój świat | język angielski

Książeczka przeznaczona dla dzieci, które rozpoczęły już swoją naukę w szkole.

Napisz opinię