Z ołowkiem i kredką na start

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 250 mm x 205 mm
Oprawa Zeszytowa
Liczba stron 48 str. + 6 str. kalka
Rok wydania 2019
ISBN 978-83-65923-06-6
Zestaw zawiera kalka

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 15,50 PLN brutto

Ćwiczenia grafomotoryczne potrzebne są dziecku na każdym etapie jego rozwoju. Szczególnie ważne są dla dzieci przedszkolnych, które zaczyjaną swoją przygodę z rysowaniem, a potem z pisaniem. Grafomotoryka mieści się w zakresie małej motoryki. Warto zwócic uwagę na poprawność grafomotoryczną, a więc: odpowiednią siłę nacisku ołówka na kartkę, prawidłowy sposób jego trzymania, zachowanie kierunku pisma od lewej strony kartki do prawej. W książeczce znajdują się różnego rodzaju ćwiczenia grafomotoryczne, m.in. kopiowanie przez kalkę, rysowanie po śladach, obrysowywanie kształtów i kolorowanie ich, czy rysowanie szlaczków.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Z ołówkiem i kredką na start!

Z ołówkiem i kredką na start!

W książeczce znajdują się różnego rodzaju ćwiczenia grafomotoryczne, m.in. kopiowanie przez kalkę, rysowanie po śladach, obrysowywanie kształtów i kolorowanie ich, czy rysowanie szlaczków.

Napisz opinię

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!