DODAWANIE i ODEJMOWANIE z Olimpkiem - magiczny klucz !

Nowość

Autor Wydawnictwo Olimp
Format 155 x 125
Oprawa zeszytowa
Liczba stron 24
Rok wydania 2020
ISBN 978-83-65923-10-3
Zestaw zawiera Lupka - Magiczny Klucz !

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 12,99 PLN brutto

Matematyka też może być fajną zabawą. Gdy mamy magiczny klucz, wszystko staje się proste! Tu Dzieci pracują samodzielnie i odkrywają tajemnice matematyki. Ćwiczenia obejmują liczenie w zakresie 10, 20, 50 oraz dodawanie i odejmowanie w zakresie 100 pełnymi dziesiątkami. Utrwalają znajomość znaków rzymskich, nazwy pór roku, miesięcy i dni tygodnia, oraz odczytywanie wskazań termometru i godzin na zegarze.

Każde dziecko odniesie sukces, bo magiczny klucz daje wiarę we własne umiejętności. Tu nie ma miejsca na porażkę! Wystarczy przyłożyć klucz w wyznaczone miejsce i dziecko dokonuje samokontroli. Ćwiczenia można wykonywać wielokrotnie bez ołówka, długopisu! Praca z tą książeczką nigdy się nie znudzi!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

DODAWANIE i ODEJMOWANIE z Olimpkiem

DODAWANIE i ODEJMOWANIE z Olimpkiem

DODAWANIE i ODEJMOWANIE z Olimpkiem - Magiczny Klucz !

Napisz opinię

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!