My world – Mój świat | język angielski

Nowość

Autor Marta Nowaczyk
Format 205 x 250 mm
Oprawa miękka
Liczba stron 48
Rok wydania 2019
ISBN 978-83-64316-71-5

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 16,99 PLN brutto

Książeczka przeznaczona dla dzieci, które rozpoczęły już swoją naukę w szkole. Obejmuje ona najważniejsze słownictwo i zwroty realizowane w obszarze języka angielskiego w edukacji wczesnoszkolnej. Może być ona wykorzystana do samodzielnej nauki podstaw języka angielskiego, stanowić uzupełnienie nauki w szkole, ale również sprawdzać się w pracy rodzica z dzieckiem w domu.

W książce znajduje się szesnaście obszarów tematycznych bliskich dla dziecka, takich jak     On the farm – na farmie, My toys – moje zabawki, My house – mój dom. Na początku każdego działu wprowadzone zostały ciekawie zilustrowane słowa z którymi dziecko się zapoznaje. Dodatkowo przy wyrazach został umieszczony zapis wymowy dla rodziców nie znających języka angielskiego Następnie poznane wyrazy są utrwalane
w ćwiczeniu. Kiedy dziecko opanuje już nazwy, może użyć ich w podanych przy każdym rozdziale wyrażeniu, np.: po opanowaniu nazw owoców i warzyw, dziecko utrwala je w konstrukcji Lubię... / Nie lubię... Taki rodzaj ćwiczeń pomoże uczniowi przyswoić nowopoznane słownictwo i sprawi, że nauka języka będzie również ciekawą zabawą.

Mam nadzieję, że książeczka spotka się z Państwa zainteresowaniem.

Opinie

Napisz opinię

My world – Mój świat | język angielski

My world – Mój świat | język angielski

Książeczka przeznaczona dla dzieci, które rozpoczęły już swoją naukę w szkole.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!