PAKIET TRZECH publikacji dla przedszkolaków 3-4 lata

Nowość

Leśne sptkania – KALKUJ, KOPIUJ, KOLORUJ!
Książeczka ta będzie niezrównanym towarzyszem pierwszych – a więc najważniejszych i najbardziej fascynyjących – zabaw w kolorowanie.
Maluchy znajdą tu ćwiczenia związane z interesującą tematyką – z lasem oraz mieszkającymi w nim pięknymi i tajemniczymi zwierzętami.
Zawarty w publikacji zbiór łamigłówek, wesołych ilustracji i ćwiczeń będzie znakomitym przyczynkiem do doskonałej zabawy, dostarczając najmłodszym wiele przyjemności, satysfakcji, a także powodów do radości.
ODWZOROWUJĄC obrazki, KOLORUJĄC je, KALKUJĄC i upiększając, dzieci rozwiną swoje zdolności manualne, talenty plastyczne, ćwicząc przy okazji umiejętność logicznego myślenia.

zobacz WIĘCEJ


WODA, LĄD, POWIETRZE i eksperymenty
„WODA, LĄD, POWIETRZE i eksperymenty” to książeczka zapraszająca przedszkolaki do odkrywania tego, co dzieje się w otaczającym świecie.
Małe dziecko bardzo wcześnie zaczyna zadawać świadome pytania dotyczące przyrody, a źródłem informacji są zawsze bodźce płynące z natury. Obserwuje przyrodę i środowisko, porównuje, formułuje pytania dotyczące tego, co je ciekawi, szuka odpowiedzi na nurtujące zagadki: które zwierzęta żyją w wodzie, a które na lądzie, dlaczego jedne dumnie szybują po niebie, a inne żyją schowane w ziemi i tak rzadko wychodzą na jej powierzchnię, co pływa, a co od razu tonie?
Skupianie uwagi na cechach rozmaitych ciekawych zjawisk, kierowanie obserwacją dziecka, budzenie radości odkrywania świata poprzez małe eksperymenty, zadawanie pytań i stawianie pierwszych ważnych hipotez – mają szansę stać się dla żądnych wrażeń przedszkolaków inspiracją do dalszych, już bardziej samodzielnych poszukiwań.

Zobacz WIĘCEJ


Szlaczki z wesołej PACZKI – to lubią dzieciaczki
Zawarte w tej publikacji ćwiczenia grafomotoryczne (korygujące nieprawidłową technikę rysowania, oddziałujące na wszystkie zmysły) przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym.
Dziecko już od najmłodszych lat chętnie sięga po kredki. Należy wykorzystać ten fakt w pracy z nim, pamiętając jednocześnie, że ćwiczenia powinny mieć charakter zabawy i sprawiać dziecku radość.
W osiągnięciu tych celów pomoże zawarta w książeczce wkładka do pisania. Pozwoli w każdej chwili wytrzeć nieudaną pracę i zacząć wszystko od nowa, a powtarzanie ćwiczeń usprawni płynność ruchów ręki dominującej.
Na dwóch sąsiednich stronach znajdują się ćwiczenia uczące poprawnego – pod względem kierunku – kreślenia linii o różnych kształtach. Pierwsza strona przeznaczona jest do ćwiczeń z wkładką i pozwala opanować poprawne kreślenie linii, druga zaś służy do samodzielnego rysowania i kolorowania.
Proponowane ćwiczenia można z powodzeniem wykorzystywać na zajęciach z grupą dzieci w przedszkolu, a także podczas indywidualnej pracy z dzieckiem w domu.

zobacz WIĘCEJ

Więcej szczegółów

Autor Agnieszka Potera | Jadwiga Kozieł
Format 200 x 280 mm | 240 x 210 mm
Oprawa miękka, klejona | zeszytowa
Rok wydania 2014 | 2015
Wiek szkolny przedszkola

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 34,83 PLN brutto

-10%

38,70 PLN

Produkty powiązane

Opinie

Brak komentarzy od klienta w tym momencie.

Napisz opinię

PAKIET TRZECH publikacji dla przedszkolaków 3-4 lata

PAKIET TRZECH publikacji dla przedszkolaków 3-4 lata

Leśne sptkania – KALKUJ, KOPIUJ, KOLORUJ!
WODA, LĄD, POWIETRZE i eksperymenty
Szlaczki z wesołej PACZKI – to lubią dzieciaczki

Napisz opinię

  • Dostawa i płatność
  • Dostawa i płatność