ZESTAW do klasy 1 | NOWATORSKI

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 51,17 PLN brutto

-15%

60,20 PLN

Niemalże oksfordzki zestaw NOWATORSKI!

Twój pierwszy KALENDARZ. Baw się, ucz, pamiętaj!

Niniejszy kalendarz zawiera wybór wielu świąt – typowych, nietypowych oraz okazjonalnych.
Są wśród nich święta patriotyczne, związane z tradycjami rodzinnymi, przyrodnicze oraz skierowane bezpośrednio do dzieci.Książeczka „Twój pierwszy kalendarz. Baw się, ucz, pamiętaj!” to okazja nie tylko do poznania niektórych świąt, lecz także historii ich powstania. Warto zwrócić uwagę na święta dedykowane zwierzętom, m.in. Światowy Dzień Kota, Dzień Kundelka, Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. Obchodząc te uroczystości, rozwijamy empatię u maluchów, uwrażliwiamy na potrzeby zwierząt, przygotowujemy do życia w społeczeństwie. Święta to również okazja do podkreślenia uroczystego charakteru dnia, w którym biorą udział również dzieci.

...więcej!

MISTRZUnio matematyczny | klasa 1

Zawiera zadania z 8 działów matematyki ujętych w podstawie programowej do klasy I: obliczenia zegarowe, kalendarzowe, pieniężne, ważenie, pomiar temperatury, figury geometryczne oraz mierzenie. Zbiór może być stosowany przez wszystkich nauczycieli, niezależnie od wybranych przez nich podręczników

...więcej!

Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1

Przekazuję Państwu książkę edukacyjną dla dzieci uczących się w klasie I. Publikacja ta pomoże doskonalić umiejętności czytania, pisania oraz sprawdzi rozumienie tekstu. Przeznaczona jest dla dzieci, które znają już cały alfabet, łącznie z dwuznakami i zmiękczeniami. Książka ta ma jeszcze jedno ważne zadanie. Zachęca do czytania. Teksty zamieszczone w tej pozycji stanowią fabularną całość. Jest to bajka o mieszkańcach zaczarowanej wioski Bałałajki, czyli o ptakach, zwierzętach, owadach i ludziach. Wszyscy żyją w przyjaźni i pomagają sobie wzajemnie. Opowieść ta ma za zadanie rozbudzić empatię, nauczyć kulturalnych zachowań, a jednocześnie przekazać informacje i ciekawostki przyrodnicze.

...więcej!

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 1 klasa

Celem książki ZIELONI DETEKTYWI jest systematyczne odkrywanie przed dziećmi świata przyrody – w całym jego pięknie, bogactwie i złożoności.
Dzięki publikacji dzieci będą miały szansę poznać wszystkie ciekawostki i tajemnice, które drzemią w otaczającej je naturze. Gdy już znajdą się na tropie przyrody, nie będą chciały przestać podążać jej śladem. Cała detektywistyczna eskapada rozgrywać się będzie w zmiennym rytmie czterech pór roku.
Interesujące zadania, łamigłówki, labirynty i kolorowanki – wciągną i zafascynują każdego.
Jednym słowem świetna zabawa, która nigdy się nie znudzi!

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW do klasy 1 | NOWATORSKI

ZESTAW do klasy 1 | NOWATORSKI

Twój pierwszy KALENDARZ. Baw się, ucz, pamiętaj!

MISTRZUnio matematyczny | klasa 1

Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 1 klasa

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!