ZESTAW do klasy 1 | KREATYWNY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 58,54 PLN brutto

-20%

73,18 PLN

Zestaw KREATYWNY – dla dzieci aktywnych

MATEMATYCZNA SUPERklasa dla uczniów KLASY 1 szkoły podstawowej

Zestaw ćwiczeń i zadań do matematyki – „MATEMATYCZNA SUPERklasa" jest przeznaczona dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

...więcej!

Literki dla Romka i Elki

Poprawne graficznie pisanie zależy w dużej mierze od sprawności ręki.
Dziecko, aby nabyć tę umiejętność , potrzebuje wielu ćwiczeń, których wykonywanie pozwoli opanować właściwe kierunki kreślenia linii poziomych, pionowych, ukośnych, spiralnych i owalnych. Musi też wyćwiczyć sprawność ręki w zakresie motoryki małej, opanować właściwe napięcie mięśni ręki czy luźne ruchy nadgarstka.
Prezentowane w niniejszej publikacji ćwiczenia pozwalają dziecku nabyć taką sprawność. Strzałki, pokazujące kierunek linii, uczą ich właściwego kreślenia, zaś sposób konstruowania szlaczków pozwala na pisanie całej linii bez odrywania ręki, przez co ćwiczy ruch ciągły potrzebny później podczas pisania wyrazów.
Całość podzielona jest na dwie części. Pierwsza zawiera ćwiczenia przygotowujące do nauki pisania, które można wykorzystać przez okres realizacji materiału programowego, kiedy nie wprowadza się jeszcze liter. Druga zaś pomoże opanować poprawne pisanie każdej kolejnej litery oraz jej połączeń w sylabach i wyrazach.

...więcej!

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 1

Zestaw ćwiczeń ortograficznych obejmujących wyrazy z różnymi trudnościami ortograficznymi, ćwiczenia utrwalające elementarne wiadomości i pojęcia z gramatyki (głoski, litery, samogłoski, spółgłoski, sylaby, wyrazy, zdania). To propozycja ćwiczeń do uczniów klasy 1 dostosowanych do ich różnych możliwości. Wesołe rysunki i kolorowe ortogramy.

...więcej!

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

WYCINANKA „W świecie kółek – Na łące” to twórcza i rozwijająca zabawa, która nigdy się nie nudzi.Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, doskonalą spostrzegawczość oraz koncentrację.
Krótko mówiąc, wycinanka „W świecie kółek – Na łące” jest najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku.
Przy wzorach znajdują się opisy wskazujące, w jaki sposób należy je tworzyć. Na wyróżnienie zasługuje piękna grafika, pomysłowość modeli, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania.
Wspaniała zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

W świecie kółek – Zwierzęta wodne WYCINANKA

WYCINANKA „W świecie kółek – Zwierzęta wodne” to twórcza i rozwijająca zabawa, która nigdy się nie nudzi.
Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną
i kreatywność, doskonalą spostrzegawczość oraz koncentrację.
Krótko mówiąc, wycinanka „W świecie kółek – Zwierzęta wodne” jest najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować
dziecku. Przy wzorach znajdują się opisy wskazujące, w jaki sposób należy je tworzyć. Na wyróżnienie zasługuje piękna grafika, pomysłowość
modeli, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania. Wspaniała zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne WYCINANKA

Wycinanka „W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne” oferuje dzieciom twórczą i rozwijającą zabawę, za którą maluchy przepadają.
Piękna grafika, oryginalne i pomysłowe modele, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania – oto atuty czyniące z tej książeczki prawdziwą perełkę na wydawniczym rynku.
Konstruując łatwe do wykonania wzory zwierząt, dzieci poznają i tworzą fascynujący świat przyrody, a przy tym ćwiczą swoją sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną i kreatywność oraz doskonalą spostrzegawczość i koncentrację.
Przy każdym modelu znajduje się obrazowy i prosty schemat pokazujący, jak należy go stworzyć.
Wycinanka „W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne” to wciągającą książeczką edukacyjną, która dla każdego dziecka będzie wymarzonym i ulubionym prezentem.
Wyśmienita zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW do klasy 1 | KREATYWNY

ZESTAW do klasy 1 | KREATYWNY

MATEMATYCZNA SUPERklasa dla uczniów KLASY 1 szkoły podstawowej

Literki dla Romka i Elki

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 1

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

W świecie kółek – Zwierzęta wodne WYCINANKA

W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne WYCINANKA

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!