ZESTAW do klasy 2 | SPRAWNOŚCIOWY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 58,54 PLN brutto

-20%

73,18 PLN

Zestaw SPRAWNOŚCIOWY – dla tych, co lubią ćwiczyć mięśnie głowy

MISTRZUnio matematyczny | klasa 2

Zawiera zadania z 8 działów matematyki ujętych w podstawie programowej do klas II: obliczenia zegarowe, kalendarzowe, pieniężne, ważenie, pomiar temperatury, figury geometryczne oraz mierzenie – wzrost stopnia trudności odpowiednio do poziomu nauki.

...więcej!

W naszym planie dobre wychowanie | klasa 2

Przekazuję Państwu książkę edukacyjną dla dzieci z klasy II, która pomoże w doskonaleniu czytania, pisania i sprawdzi rozumienie tekstu. Ma ona jeszcze jedno ważne zadanie. Zachęca do czytania. Teksty zamieszczone w tej pozycji stanowią fabularną całość. Treścią są przygody drugoklasisty, który przy różnych okazjach poznaje zasady dobrego wychowania, dowiaduje się, czym jest przyjaźń i zasada fair play, a także, kogo można nazwać szlachetnym człowiekiem. 
Do każdego opowiadania dołączona jest karta pracy, która ma na celu kształcenie umiejętności uważnego czytania i sprawdzania zawartych w tekście wiadomości. W zadaniach występuje też element zabawy. Znajdują się tu zagadki, kolorowanki, polecenia narysowania obrazka lub rozwiązania krzyżówki

...więcej!

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 2 klasa

W drugim tomie ZIELONYCH DETEKTYWÓW na wszystkich śmiałków czekają nowe – jak zwykle wspaniałe i rozwijające – przygody.
Intensywny świat przyrody jest bowiem pełen bogactw, kolorów, fascynujących rzeczy i niezbadanych tajemnic.
Podane w atrakcyjnej formie, ciekawe i pasjonujące ćwiczenia pozwolą dzieciom odkryć na nowo tajniki natury oraz otaczający świat – florę i faunę.
Warto wyruszyć z nimi w tę podróż. ZIELONI DETEKTYWI to przednia zabawa o znakomitych walorach dydaktycznych.

...więcej!

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

WYCINANKA „W świecie kółek – Na łące” to twórcza i rozwijająca zabawa, która nigdy się nie nudzi.Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, doskonalą spostrzegawczość oraz koncentrację.
Krótko mówiąc, wycinanka „W świecie kółek – Na łące” jest najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku.
Przy wzorach znajdują się opisy wskazujące, w jaki sposób należy je tworzyć. Na wyróżnienie zasługuje piękna grafika, pomysłowość modeli, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania.
Wspaniała zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

W świecie kółek – Zwierzęta wodne WYCINANKA

WYCINANKA „W świecie kółek – Zwierzęta wodne” to twórcza i rozwijająca zabawa, która nigdy się nie nudzi.
Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną
i kreatywność, doskonalą spostrzegawczość oraz koncentrację.
Krótko mówiąc, wycinanka „W świecie kółek – Zwierzęta wodne” jest najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować
dziecku. Przy wzorach znajdują się opisy wskazujące, w jaki sposób należy je tworzyć. Na wyróżnienie zasługuje piękna grafika, pomysłowość
modeli, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania. Wspaniała zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne WYCINANKA

Wycinanka „W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne” oferuje dzieciom twórczą i rozwijającą zabawę, za którą maluchy przepadają.
Piękna grafika, oryginalne i pomysłowe modele, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania – oto atuty czyniące z tej książeczki prawdziwą perełkę na wydawniczym rynku.
Konstruując łatwe do wykonania wzory zwierząt, dzieci poznają i tworzą fascynujący świat przyrody, a przy tym ćwiczą swoją sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną i kreatywność oraz doskonalą spostrzegawczość i koncentrację.
Przy każdym modelu znajduje się obrazowy i prosty schemat pokazujący, jak należy go stworzyć.
Wycinanka „W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne” to wciągającą książeczką edukacyjną, która dla każdego dziecka będzie wymarzonym i ulubionym prezentem.
Wyśmienita zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW do klasy 2 | SPRAWNOŚCIOWY

ZESTAW do klasy 2 | SPRAWNOŚCIOWY

MISTRZUnio matematyczny | klasa 2

W naszym planie dobre wychowanie | klasa 2

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 2 klasa

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

W świecie kółek – Zwierzęta wodne WYCINANKA

W świecie trójkątów – Zwierzęta leśne WYCINANKA

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!