ZESTAW do klasy 2 | POMYSŁOWY

Nowość

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 49,13 PLN brutto

-10%

54,59 PLN

Zestaw POMYSŁOWY – dla dzieciaków odlotowych

Matematyka na szóstkę – zbiór zadań dla klasy II

Ważną umiejętnością, którą powinni opanować uczniowie, jest wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce.
Zadania wymagające stosowania jednostek miar często sprawiają dzieciom trudność. Rozwiązywanie zadań tekstowych wymaga od uczniów analizowania tekstu w celu wyodrębnienia danych, szukania wzajemnych zależności miedzy nimi, logicznego myślenia.
Nabycie tych umiejętności jest niezbędne, aby dziecko mogło z sukcesem kontynuować naukę matematyki.
Materiał programowy zawarty w podręcznikach stosowanych w klasach I – III nie zawsze zawiera dostateczną liczbę zadań praktycznych pozwalających wyćwiczyć te umiejętności.

...więcej!

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 2

Zestaw materiałów pomocniczych do języka polskiego. Rozszerzony zakres ćwiczeń z gramatyki i ortografii o treści z gramatyki i ortografii w klasie 2. Dobór tematów, ćwiczeń i różne formy zabawowe są motywacją do samodzielnej pracy, zapraszają do intelektualnej zabawy. To propozycja ćwiczeń dla uczniów klasy 2 dostosowanych do ich różnych możliwości. Urozmaicone ćwiczenia typu: wykreślanki, miejsce do ćwiczeń w pisaniu, graficzne przedstawienie zasad ortograficzno-gramatycznych.

...więcej!

W naszym planie dobre wychowanie | klasa 2

Przekazuję Państwu książkę edukacyjną dla dzieci z klasy II, która pomoże w doskonaleniu czytania, pisania i sprawdzi rozumienie tekstu. Ma ona jeszcze jedno ważne zadanie. Zachęca do czytania. Teksty zamieszczone w tej pozycji stanowią fabularną całość. Treścią są przygody drugoklasisty, który przy różnych okazjach poznaje zasady dobrego wychowania, dowiaduje się, czym jest przyjaźń i zasada fair play, a także, kogo można nazwać szlachetnym człowiekiem. 
Do każdego opowiadania dołączona jest karta pracy, która ma na celu kształcenie umiejętności uważnego czytania i sprawdzania zawartych w tekście wiadomości. W zadaniach występuje też element zabawy. Znajdują się tu zagadki, kolorowanki, polecenia narysowania obrazka lub rozwiązania krzyżówki. Na końcu zamieszczone są odpowiedzi. Dzięki temu uczeń może sprawdzić, czy dobrze wykonał poszczególne ćwiczenia.
Karty pracy podzielone są na 3 poziomy: łatwy, średni i trudny. Są tak pomyślane, aby nauczyciel podczas zajęć mógł indywidualizować pracę i dostosowywać ją do poziomu umiejętności i wiedzy ucznia. Zapraszam zatem do korzystania z tej pozycji.

...więcej!

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

WYCINANKA „W świecie kółek – Na łące” to twórcza i rozwijająca zabawa, która nigdy się nie nudzi.Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, doskonalą spostrzegawczość oraz koncentrację.
Krótko mówiąc, wycinanka „W świecie kółek – Na łące” jest najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku.
Przy wzorach znajdują się opisy wskazujące, w jaki sposób należy je tworzyć. Na wyróżnienie zasługuje piękna grafika, pomysłowość modeli, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania.
Wspaniała zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW do klasy 2 | POMYSŁOWY

ZESTAW do klasy 2 | POMYSŁOWY

Matematyka na szóstkę – zbiór zadań dla klasy II

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 2

W naszym planie dobre wychowanie | klasa 2

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!