ZESTAW do klasy 2 | EDUKACYJNY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 49,68 PLN brutto

-13%

57,10 PLN

Zestaw EDUKACYJNY dla drugoklasistów, by mieli na naukę dużo pomysłów

Matematyczny Olimpek II

„Matematyczny Olimpek II” to nowa książka służącą do ćwiczeń w zakresie liczenia.
Jej celem jest ugruntowanie i utrwalenie podstawowej wiedzy matematycznej oraz rozwijanie umiejętności logicznego rozumowania u uczniów.
„Matematyczny Olimpek II” zawiera na swoich kartach wiele rozmaitych – ciekawych i inspirujących do myślenia – ćwiczeń. Warto zwrócić uwagę na „minutówkę”, która uczy rachunku pamięciowego.
Każde dziecko ma możliwość sprawdzenia „minutówki” oraz innych ćwiczeń – na końcu książeczki zamieszczone zostały bowiem odpowiedzi do trudniejszych zadań.Autorka życzy wszystkim Milusińskim przyjemnej i owocnej pracy z ćwiczeniami i zadaniami.

...więcej!

Bawię się słowami Ćwiczenia językowe | klasa 2

Książeczka przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów klasy 2, ale może być również realizowana w klasie 3. Zawiera ćwiczenia językowe poszerzające zakres słownictwa i struktur składniowych. Kształtuje umiejętność posługiwania się przez dzieci językiem ojczystym
w mowie i piśmie.    
Ćwiczenia można wykonywać zarówno w pracy z całą klasą, jak i indywidualnie w domu pod kierunkiem rodziców lub na zajęciach wyrównawczych.
Proponowane zadania mają dwa poziomy trudności: podstawowy i rozszerzony. Trudniejsze ćwiczenia oznaczone są sówką. Odpowiedzi na nie uczniowie mogą sprawdzić  na końcu książeczki.
Tematyka ćwiczeń została podzielona na dwie grupy tematyczne – zwierzęta i rośliny.
Zakres treści:
Ćwiczenia w wyszukiwaniu, tworzeniu, przekształcaniu wyrazów.
Ćwiczenia słownikowo-frazeologiczne.

...więcej!

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 2 klasa

W drugim tomie ZIELONYCH DETEKTYWÓW na wszystkich śmiałków czekają nowe – jak zwykle wspaniałe i rozwijające – przygody.
Intensywny świat przyrody jest bowiem pełen bogactw, kolorów, fascynujących rzeczy i niezbadanych tajemnic.
Podane w atrakcyjnej formie, ciekawe i pasjonujące ćwiczenia pozwolą dzieciom odkryć na nowo tajniki natury oraz otaczający świat – florę i faunę.
Warto wyruszyć z nimi w tę podróż. ZIELONI DETEKTYWI to przednia zabawa o znakomitych walorach dydaktycznych.

...więcej!

Przyjaciele Gramatyki i Ortografika II

Książka zawiera ćwiczenia i zadania do nauczania oraz uczenia się ortografii i gramatyki w klasie II.
„Przyjaciele Gramatyki i Ortografika II” to zestaw ćwiczeń przeznaczony do wykorzystywania na lekcjach w szkole, podczas uczenia się w domu oraz na innych zajęciach pozalekcyjnych. To świetne źródło wiedzy i doskonalenia umiejętności w danych obszarach.
Ćwiczenia są skonstruowane tak, aby umożliwić dziecku samodzielne ich wykonanie – bez lub z instrukcją osoby dorosłej.
Książka składa się z dwóch części – gramatycznej i ortograficznej. Dziedziny te nie należą do najłatwiejszych, dlatego propozycja niniejsza może okazać się niezrównaną wprost pomocą w odniesieniu sukcesu edukacyjnego.
Książka zawiera ćwiczenia grafomotoryczne, krzyżówki, zagadki, rozsypanki, plątaninki, dzięki którym dzieci poznają i utrwalają zasady ortografii i gramatyki.
Aby ułatwić naukę, na końcu każdej części znajdują się wykorzystane w ćwiczeniach reguły, słowniczek ortograficzny oraz słowniczek, który uzupełnia samo dziecko.

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW do klasy 2 | EDUKACYJNY

ZESTAW do klasy 2 | EDUKACYJNY

Matematyczny Olimpek II

Bawię się słowami Ćwiczenia językowe | klasa 2

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 2 klasa

Przyjaciele Gramatyki i Ortografika II

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!