ZESTAW do klasy 3 | DOCIEKLIWY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 51,48 PLN brutto

-10%

57,20 PLN

Zestaw DOCIEKLIWY się spodoba, gdy na dworze brzydka pogoda

MISTRZUnio matematyczny | klasa 3

Zawiera zadania z 8 działów matematyki ujętych w podstawie programowej do klas I–III: obliczenia zegarowe, kalendarzowe, pieniężne, ważenie, pomiar temperatury, figury geometryczne oraz mierzenie. Utrwalenie umiejętności i wiadomości po I etapie kształcenia.

...więcej!

Opowieści wróbelka Bajerka | klasa 3

Książka, ma wiele funkcji. Pierwszą i najważniejszą z nich jest ćwiczenie z dzieckiem czytania oraz sprawdzanie, czy zrozumiało ono treść przeczytanego tekstu. W tym celu do każdego opowiadania dołączone są karty pracy z zadaniami. 
Inną funkcją tej książki jest zaciekawienie dziecka losami bohaterów. Cała pozycja ma bowiem swoją fabułę, postaci, prawdziwe i fanta-styczne wydarzenia. Poszczególne teksty zamieszczone w kartach pracy tworzą jedną całość. 
Kolejną rolą Opowieści wróbelka Bajerka jest edukowanie. Wiadomości, wplecione w bajkowy, fantastyczny świat dziewczynki Majki i jej przyjaciela wróbelka, stanowią pokaźny zasób konkretnych informacji z zakresu przyrody i otaczającego nas świata. Książka uczy też postaw społecznych, kulturalnych zachowań, wyrabia empatię. 
Zachęcam więc do wspólnego czytania.

...więcej!

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 3 klasa

Trzecia i zarazem ostatnia wyprawa ZIELONYCH DETEKTYWÓW.
Co tym razem ich czeka i co nowego pojawi się na ich drodze?
W końcu świat przyrody oferuje tak wiele – moc przygód i tysiące nieodkrytych tajemnic. Interesujące ćwiczenia, rozwijające myślenie łamigłówki, fascynujące labirynty i atrakcyjne kolorowanki – wciągną w bogaty świat natury i ze wszystkich małych śmiałków zrobią poważnych przyrodniczych ekspertów.
Każde dziecko marzy, by także zostać zielonym detektywem. Warto spełnić jego marzenie.

...więcej!

Matematyczny Olimpek III

„Matematyczny Olimpek III” to nowa książka służącą do ćwiczeń w zakresie liczenia.
Jej celem jest ugruntowanie i utrwalenie podstawowej wiedzy matematycznej oraz rozwijanie umiejętności logicznego rozumowania u uczniów.
„Matematyczny Olimpek III” zawiera na swoich kartach wiele rozmaitych – ciekawych i inspirujących do myślenia – ćwiczeń. Warto zwrócić uwagę na „minutówkę”, która uczy rachunku pamięciowego.
Każde dziecko ma możliwość sprawdzenia „minutówki” oraz innych ćwiczeń – na końcu książeczki zamieszczone zostały bowiem odpowiedzi do trudniejszych zadań.
Autorka życzy wszystkim Milusińskim przyjemnej i owocnej pracy z ćwiczeniami i zadaniami.

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW do klasy 3 | DOCIEKLIWY

ZESTAW do klasy 3 | DOCIEKLIWY

MISTRZUnio matematyczny | klasa 3

Opowieści wróbelka Bajerka | klasa 3

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 3 klasa

Matematyczny Olimpek III

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!