ZESTAW do klasy 3 | DLA WNIKLIWYCH

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 49,31 PLN brutto

-15%

58,01 PLN

Zestaw DLA WNIKLIWYCH dzieci – sprawi, że czas milej leci

Matematyka na szóstkę – zbiór zadań dla klasy III

Wykorzystanie zdobytej wiedzy w praktyce to ważna umiejętność. Powinni ją opanować wszyscy uczniowie.
Zadania wymagające stosowania jednostek miar często sprawiają dzieciom trudność. Rozwiązywanie zadań tekstowych wymaga od uczniów analizowania tekstu w celu wyodrębnienia danych, szukania wzajemnych zależności miedzy nimi, logicznego myślenia.
Nabycie tych umiejętności jest niezbędne. Tylko wówczas dziecko może z sukcesem kontynuować naukę matematyki.
Materiał programowy zawarty w podręcznikach stosowanych w klasach I – III nie zawsze zawiera dostateczną liczbę zadań praktycznych pozwalających wyćwiczyć te umiejętności.

...więcej!

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 3

Zestaw materiałów pomocniczych do języka polskiego w kl. 3. Rozszerza zakres ćwiczeń z gramatyki i ortografii o treści w klasie 3. Ćwiczenia utrwalające pozwalają na usystematyzowanie wiedzy i jej utrwalenie. To propozycja ćwiczeń do uczniów klasy 3 dostosowanych do ich różnych możliwości. Wśród ćwiczeń znajdują się m.in. rebusy, ćwiczenia w pisaniu na zadany temat, uzupełnianie zdań wyrazami, zabawy z szyframi i wiele innych.

...więcej!

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 3 klasa

Trzecia i zarazem ostatnia wyprawa ZIELONYCH DETEKTYWÓW.
Co tym razem ich czeka i co nowego pojawi się na ich drodze?
W końcu świat przyrody oferuje tak wiele – moc przygód i tysiące nieodkrytych tajemnic. Interesujące ćwiczenia, rozwijające myślenie łamigłówki, fascynujące labirynty i atrakcyjne kolorowanki – wciągną w bogaty świat natury i ze wszystkich małych śmiałków zrobią poważnych przyrodniczych ekspertów.
Każde dziecko marzy, by także zostać zielonym detektywem. Warto spełnić jego marzenie.

...więcej!

Ekosprinter Przyrodniczo-Matematyczny klasa III

Książka „Ekosprinter Matematyczno-Przyrodniczy III” jest zgodna z tym, czego uczą się dzieci z zakresu edukacji środowiskowej i matematycznej w klasie III. Nie jest to jednak podręcznik.
W „Ekosprinterze” odnaleźć można wiele interesujących wiadomości, a treści przyrodnicze zostały tu ciekawie i twórczo połączone z matematyką.
Zadania przybierają często postać zagadek matematycznych, dlatego należy za każdym razem uważnie czytać ich treść.
Publikacja zawiera także bardzo lubianą „Minutówkę”, która dla wszystkich uczniów stanowi nie lada wyzwanie, a mierzenie się z nią jest zawsze źródłem pozytywnych i stymulujących do nauki emocji.

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW do klasy 3 | DLA WNIKLIWYCH

ZESTAW do klasy 3 | DLA WNIKLIWYCH

Matematyka na szóstkę – zbiór zadań dla klasy III

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 3

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! | 3 klasa

Ekosprinter Przyrodniczo-Matematyczny klasa III

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!