ZESTAW dla 3-4 latka | DLA MALUCHA

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 54,00 PLN brutto

-20%

67,50 PLN

Zestaw dla malucha, by nie tylko w święta uśmiechał się od ucha do ucha!

ZAGRODY i ich wygody
KOTY i ich zaloty
TRAKTORY i ich wybory

Seria laminowanych książeczek przeznaczona jest dla dzieci w wieku 4-7 lat. To książeczki wielokrotnego użytku - wyposażone w laminowane strony oraz sucho ścieralny mazak. Zmywalny papier gwarantuje świetną zabawę, bo rysunek możemy ścierać i rysować od nowa. Zawsze można zacząć jeszcze raz. Uniwersalna tematyka książeczek zainteresuje zarówno dziewczynki, jak i chłopców. Zabawne rysunki owadów, ciuchci, robotów, lalek i kotów zachęcają do rysowania linii prostych, ukośnych, zygzaków i innych. Dziecko ćwiczy małą motorykę, trenuje uwagę i skupienie.
W publikacji są również strony z ćwiczeniami rysunkowymi polegającymi na łączeniu kropek, rozwiązywaniu labiryntów i innych łamigłówek. Wiele radości dadzą maluchom dołączone naklejki oraz kolorowe śmieszne obrazki.

...więcej!

...więcej!

...więcej!

CYFERKOWE zabawy – dla najmłodszych

„Cyferkowe zabawy” to książka skierowana do najmłodszych przedszkolaków. Ma na celu zapoznać dzieci ze światem cyfr oraz przybliżyć im umiejętność liczenia.Ważnym zadaniem publikacji jest wprowadzenie małego człowieka w świat matematyki, rozwijanie logicznego myślenia, przy okazji przygotowanie ręki do podjęcia nauki trzymania narzędzia do pisania oraz ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Należy pamiętać, że największe efekty podczas zabaw przynosi obecność rodzica przyjmującego rolę przewodnika, który pomaga, wspiera i koryguje błędy oraz nagradza za wykonane zadanie.

...więcej!

Profesor PRZYRODNIK TWÓJ pierwszy PRZEWODNIK

Dzieci wybiorą się na wędrówkę w towarzystwie Bociana Jacusia, Motyla Bonifacego, Wróbelka Felka i Jeża Karolka. Profesor Przyrodnik podpowiada, co można zaobserwować i podglądać na spacerze lub wycieczce. Każde ćwiczenie na stronie ma swój tytuł i krótką informację wprowadzającą w tematykę. Ważną informacją jest zapraszanie rodziców do wspólnych spacerów i zabawy.
Po każdej porze roku cyklicznie powtarzają się: Zróbmy razem..., kącik przyrodniczy, po czym rozpoznasz, że... , zabawy...

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW dla 3-4 latka | DLA MALUCHA

ZESTAW dla 3-4 latka | DLA MALUCHA

ZAGRODY i ich wygody

KOTY i ich zaloty

TRAKTORY i ich wybory

CYFERKOWE zabawy – dla najmłodszych

Profesor PRZYRODNIK TWÓJ pierwszy PRZEWODNIK

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!