ZESTAW dla 5 latka | BRAWUROWY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 63,33 PLN brutto

-15%

74,50 PLN

Zestaw Brawurowy - dla dzieci śmiałych, by w nauce do wakacji wytrwały!

LITERY i ich maniery szkoła zręczności & doskonalenie umiejętności

Ćwiczenia stanowią pomoc w przygotowaniu dziecka do nauki pisania liter. Na stronach laminowanych dzieci mogą wielokrotnie ćwiczyć rysowanie szlaczków, kaligrafię liter zgodnie z zaprezentowanym wzorem. Dzieci poznają litery drukowane i pisane. Najpierw piszą po śladzie, następnie podejmują próby samodzielnego pisania. Powiększona liniatura daje szansę na sukces każdemu dziecku. Urozmaiceniem są strony z zabawami graficznymi, kolorowaniem i naklejkami.
Wiele tu zabaw z literami, utrwalających je rebusów, plątaninek, labiryntów, szyfrów. Dzieci uczą się czytać sylaby, wyrazy i krótkie zdania.

...więcej!

CYFRY i ich szyfry szkoła zręczności & doskonalenie umiejętności

Ćwiczenia stanowią pomoc w przygotowaniu dziecka do nauki pisania cyfr oraz edukacji matematycznej. Tematyka ćwiczeń dotyczy kosmosu i słownictwa z nim związanego. Dzieci poznają cyfry od 0 do 9, piszą je zgodnie z wzorem, najpierw po śladzie, następnie podejmują próby samodzielnego pisania. Kratka do pisania stopniowo jest zmniejszana, co daje gwarancję sukcesu każdemu dziecku. Urozmaiceniem są strony z zabawami graficznymi, kolorowaniem i naklejkami.
Wiele tu zabaw z liczeniem, porównywaniem zbiorów, dodawaniem i odejmowaniem elementów. Wybrane strony ćwiczą rytmy, dzieci rysują szlaczki i usprawniają rękę, dłoń i palce.

...więcej!

A JAK ABECADŁO

A jak abecadło to książeczka, która ma za zadanie wspomagać proces nauki czytania u dzieci rozpoczynających przygodę z literami.
Dwie części publikacji tworzą całość. Pierwsza zawiera prezentację liter, sylab, wyrazów i krótkich zdań – z zastosowaniem podziału wyrazów na sylaby. Druga część pozwala dziecku ćwiczyć i doskonalić sprawność grafomotoryczną poprzez rysowanie szlaczków i pisanie liter w kolorowej liniaturze.
Dołączone naklejki to doskonała okazja, aby uczyć się poprzez zabawę. Warto zwrócić także uwagę na zastosowane ikony – informują dzieci, jaki rodzaj aktywności będą właśnie wykonywać.

...więcej!

Profesor PRZYRODNIK TWÓJ mądry PRZEWODNIK

Dzieci poznają mapę Polski, z biegiem Wisły popłyną statkiem do morza, poznają zwierzęta chronione w Polsce oraz zwierzęta innych kontynentów. Następnie krok po kroku omawiają pory roku. Ważne informacje i ciekawostki wyeksponowane są wyróżnioną czcionką. Dzieci otrzymają zaproszenie na spacer z podpowiedzią, na co zwrócić uwagę i zachętą zilustrowania obserwacji oraz stworzenia kolekcji zebranych eksponatów w segregatorze. Cyklicznie powtarzają się: karty do prowadzenia tygodniowej obserwacji pogody, obserwacji, przyrodnicza zgaduj – zgadula, karty podsumowujące wiadomości oraz rady Profesora Przyrodnika, jak należy się ubierać w danej porze roku.

...więcej!

Pełne gracji i brawury kształty i figury | 5-6 lat

„Pełne gracji i brawury – kształty i figury” dla dzieci 5–6-letnich to książeczka z miniserii wydawniczej (obok „Ruszają w konkury – kształty i figury” dla dzieci 3–5-letnich). Celem publikacji jest wprowadzenie dzieci w fascynujący świat figur geometrycznych – pomoc w ich poznawaniu i utrwalanie zdobytej wiedzy.
Myślenie dziecka jest uzależnione od codziennych własnych spostrzeżeń. Dlatego odkrywanie znaczeń poszczególnych pojęć i ich właściwe rozumienie ma najczęściej związek z bezpośrednim otoczeniem.
W poznawanych kształtach dzieci akceptują te, które odzwierciedlają znane im przedmioty – koła, kwadraty, trójkąty i prostokąty. W taki sposób rozpoznają figury, uczą się ich nazw czy też porównują je ze sobą.
Niniejsza miniseria to książeczki o zróżnicowanym stopniu trudności. Pozwalają na zabawę dostosowaną do potrzeb rozwojowych, odpowiadającą indywidualnym możliwościom dziecka. Gwarantują rozwój i edukację poprzez stopniowy wzrost poziomu trudności kolejnych ćwiczeń. Celem zadań rysunkowych jest zainspirowanie dzieci do samodzielnego, intuicyjnego tworzenia pojęć i ich łatwiejszego zapamiętywania.

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW dla 5 latka | BRAWUROWY

ZESTAW dla 5 latka | BRAWUROWY

LITERY i ich maniery szkoła zręczności & doskonalenie umiejętności

CYFRY i ich szyfry szkoła zręczności & doskonalenie umiejętności

A JAK ABECADŁO

Profesor PRZYRODNIK TWÓJ mądry PRZEWODNIK

Pełne gracji i brawury kształty i figury | 5-6 lat

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!