ZESTAW dla 5 latka | ŚMIAŁY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 49,13 PLN brutto

-15%

57,80 PLN

Zestaw Śmiały – dla 5 latka doskonały!

Od RYSOWANIA do PISANIA – kreska ZA kreską

Książeczka adresowana jest do dzieci, rodziców i nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej. Proponowane ćwiczenia grafomotoryczne (polegające na wiernym odtwarzaniu wzorów – korygujące nieprawidłową technikę rysowania i oddziałujące na wszystkie zmysły dziecka) można z powodzeniem wykorzystywać na zajęciach lekcyjnych, korekcyjno-kompensacyjnych, a także podczas indywidualnej pracy z dzieckiem w domu.
Na dwóch sąsiednich stronach zawarte są ćwiczenia uczące poprawnego – pod względem kierunku – kreślenia linii o różnych kształtach.
Pierwsza strona przeznaczona jest do ćwiczeń z wkładką i pozwala opanować poprawne kreślenie linii, druga zaś służy do samodzielnego rysowania przez dziecko.

...więcej!

ZABAWY ze słowami

Książeczka zawiera zestaw ćwiczeń rysunkowych i słownych skierowanych do dzieci w wieku przedszkolnym.
Celem niniejszych ćwiczeń jest prowokowanie do swobodnych wypowiedzi oraz rozwijanie pamięci słuchowej i wyobraźni. Propozycje mają za
zadanie rozwijać sprawność językową dziecka oraz wzbogacać jego słownictwo.
Publikacja może stanowić pomoc w pracy z przedszkolakami nad ich przygotowaniem do przyszłej nauki w szkole.

...więcej!

Środki lokomocji – KALKUJ, KOPIUJ, KOLORUJ!

Dzięki tej książeczce najmłodsi poznają pojazdy poruszające się w powietrzu, po wodzie i na lądzie. Ćwiczenia pozwalają wzbogać czynne
słownictwo o nazwy środków lokomocji – rozpoznawać je i nazywać. Strony z kalką uatrakcyjniają zabawę. Ćwiczenia graficzne
– usprawniają drobne ruchy ręki przez kopiowanie rysunków przez kalkę, rysowanie wzorów po śladzie, pogrubianie konturów.
Urozmaicone zadania pozwalają dzieciom uczyć się bezpiecznego zachowania na drodze, określania kierunków oraz liczenia.
To propozycja z ćwiczeniami o różnym stopniu trudności i wymagająca różnego zaangażowania czasowego.

...więcej!

Z Kajetanem ruszaj śmiało POZNAJ POLSKĘ całą!

Przewodnik Kajetan zaprasza dzieci na fascynującą i pełną przygód wycieczkę.
Razem ruszają w podróż po wybranych polskich krainach.
Znajdująca się w książeczce mapa Polski oraz odniesienia do niej – zawarte w kolejnych poleceniach – zachęcają do działania. Czynnościowe nauczanie sprzyja aktywności dzieci.

DZIECKO:
- wędruje z gór nad morze
- znajduje obiekty na mapie i uzupełnia ją naklejkami
- poznaje cechy krajobrazów w Polsce
- spotyka rozmaite zwierzęta
- uczy się nazw roślin występujących w różnych regionach kraju

...więcej!

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

WYCINANKA „W świecie kółek – Na łące” to twórcza i rozwijająca zabawa, która nigdy się nie nudzi.Konstruując łatwe do wykonania modele, dzieci tworzą fascynujący świat, a przy tym ćwiczą sprawność manualną, kształcą wyobraźnię przestrzenną i kreatywność, doskonalą spostrzegawczość oraz koncentrację.
Krótko mówiąc, wycinanka „W świecie kółek – Na łące” jest najbardziej wciągającą książeczką edukacyjną, jaką można sprezentować dziecku.
Przy wzorach znajdują się opisy wskazujące, w jaki sposób należy je tworzyć. Na wyróżnienie zasługuje piękna grafika, pomysłowość modeli, a także niezwykle prosta i przystępna technika ich składania.
Wspaniała zabawa i praca dla małych rączek!

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW dla 5 latka | ŚMIAŁY

ZESTAW dla 5 latka | ŚMIAŁY

Od RYSOWANIA do PISANIA – kreska ZA kreską

ZABAWY ze słowami

Środki lokomocji – KALKUJ, KOPIUJ, KOLORUJ!

Z Kajetanem ruszaj śmiało POZNAJ POLSKĘ całą!

W świecie kółek – Na łące WYCINANKA

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!