ZESTAW dla 5 latka | WESOŁY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 49,54 PLN brutto

-15%

58,28 PLN

Zestaw Wesoły – dla tych, co chcą już chodzić do szkoły :)

Miś FABIŚ Litery bez bariery!
Miś FABIŚ Obserwuj wesoło, co się dzieje wokoło!
Miś FABIŚ Zabawy logiczne, nie tylko matematyczne!

„Miś Fabiś” to kolejna seria 3 edukacyjnych książek dla dzieci – 4-7-letnich. W kolejnych częściach dzieci razem z Misiem i jego przyjaciółmi z zapałem poznają litery, cyfry oraz treści ze środowiska społeczno-przyrodniczego w najbliższym otoczeniu i świecie. Uatrakcyjnieniem ćwiczeń są kolorowe naklejki, dzięki którym dzieci ćwiczą spostrzegawczość, kojarzenie i logiczne myślenie.

...więcej!

...więcej!

...więcej!

WODA, LĄD, POWIETRZE i eksperymenty

„WODA, LĄD, POWIETRZE i eksperymenty” to książeczka zapraszająca przedszkolaki do odkrywania tego, co dzieje się w otaczającym świecie.
Małe dziecko bardzo wcześnie zaczyna zadawać świadome pytania dotyczące przyrody, a źródłem informacji są zawsze bodźce płynące z natury. Obserwuje przyrodę i środowisko, porównuje, formułuje pytania dotyczące tego, co je ciekawi, szuka odpowiedzi na nurtujące zagadki: które zwierzęta żyją w wodzie, a które na lądzie, dlaczego jedne dumnie szybują po niebie, a inne żyją schowane w ziemi i tak rzadko wychodzą na jej powierzchnię, co pływa, a co od razu tonie?
Skupianie uwagi na cechach rozmaitych ciekawych zjawisk, kierowanie obserwacją dziecka, budzenie radości odkrywania świata poprzez małe eksperymenty, zadawanie pytań i stawianie pierwszych ważnych hipotez – mają szansę stać się dla żądnych wrażeń przedszkolaków inspiracją do dalszych, już bardziej samodzielnych poszukiwań.

...więcej!

WZORY i ich kolory szkoła zręczności & doskonalenie umiejętności

Zebrane ćwiczenia kolejnej części obejmują rysunki, szlaczki, wzory grafomotoryczne, ukierunkowane na usprawnianie ręki małego dziecka. Ich stopień trudności wzrasta. Dziecko rysuje i odwzorowuje wzory i elementy literopodobne w liniaturze, która stopniowo się zmniejsza. Ćwiczenia ułożone są zgodnie z zasadą stopniowania trudności. W konsekwencji prowadzą do tego, by dziecko było w stanie pisać dostatecznie szybko i czytelnie. Urozmaiceniem są strony z zabawami graficznymi, kolorowaniem i naklejkami.

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW dla 5 latka | WESOŁY

ZESTAW dla 5 latka | WESOŁY

Miś FABIŚ Litery bez bariery!

Miś FABIŚ Obserwuj wesoło, co się dzieje wokoło!

Miś FABIŚ Zabawy logiczne, nie tylko matematyczne!

WODA, LĄD, POWIETRZE i eksperymenty

WZORY i ich kolory szkoła zręczności & doskonalenie umiejętności

Napisz opinię

29 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!