Ćwiczę, liczę, porównuję Rozwijanie pojęć matematycznych w grupie dzieci 5 letnich

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 195 x 270 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 72
Rok wydania 2015
ISBN 978-83-64316-25-8

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Dzieci uczą sie zgodnie ze swoim naturalnym rytmem.

To powszechne znane i bez wątpienia prawdziwe stwierdzenie.

My dorośli możemy im jednak pomoc rozwijać się harmonijnie i bardziej efektywnie.

Sytuacje z codziennego życia – związane z zabawą, ze spędzaniem wolnego czasu – są ku temu najlepszym pretekstem. Warto je wykorzystywać do ukierunkowywania dziecięcych działań, pomysłów i aktywności.

Często wystarczy tak niewiele – kredki, kawałek papieru, przedmioty z najbliższego otoczenia – i już, można bawić się z dzieckiem kreatywnie, pobudzać jego wyobraźnię, inspirować do rozwiązywania ciekawych zagadek.

Chcąc rozwijać zainteresowania swojego dziecka, warto zacząć od zabaw matematycznych.

Dostrzeganie zależności, myślenie przestrzenne, kojarzenie, ćwiczenia polegające na segregowaniu i klasyfikowaniu – oto rozrywki będące fundamentem późniejszych, już bardziej poważnych zagadnień matematycznych. 

Przyswojenie ich we wczesnym dzieciństwie w formie zabawy to prosta droga do edukacyjnych sukcesów w starszym wieku.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Ćwiczę, liczę, porównuję  Rozwijanie pojęć matematycznych w grupie dzieci 5 letnich

Ćwiczę, liczę, porównuję Rozwijanie pojęć matematycznych w grupie dzieci 5 letnich

Dzieci uczą sie zgodnie ze swoim naturalnym rytmem.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!