LITERY i ich maniery SZKOŁA zręczności & doskonalenie umiejętności

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 240 x 210 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 24 + 32 str. laminowanych
Rok wydania 2016
ISBN 978-83-64316-66-1

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Ćwiczenia stanowią pomoc w przygotowaniu dziecka do nauki pisania liter. Na stronach laminowanych dzieci mogą wielokrotnie ćwiczyć rysowanie szlaczków, kaligrafię liter zgodnie z zaprezentowanym wzorem. Dzieci poznają litery drukowane i pisane. Najpierw piszą po śladzie, następnie podejmują próby samodzielnego pisania. Powiększona liniatura daje szansę na sukces każdemu dziecku. Urozmaiceniem są strony z zabawami graficznymi, kolorowaniem i naklejkami.
Wiele tu zabaw z literami, utrwalających je rebusów, plątaninek, labiryntów, szyfrów. Dzieci uczą się czytać sylaby, wyrazy i krótkie zdania.

Produkty powiązane

Opinie

Oceń 
2018-03-19

Litery i ich maniery

Dobra książka, syn pierwszy raz nie marudził, że nuda!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

LITERY i ich maniery SZKOŁA zręczności & doskonalenie umiejętności

LITERY i ich maniery SZKOŁA zręczności & doskonalenie umiejętności

Ćwiczenia stanowią pomoc w przygotowaniu dziecka do nauki pisania liter. Na stronach laminowanych dzieci mogą
wielokrotnie ćwiczyć rysowanie szlaczków, kaligrafię liter zgodnie z zaprezentowanym wzorem. Dzieci poznają litery drukowane
i pisane. Najpierw piszą po śladzie, następnie podejmują próby samodzielnego pisania. Powiększona liniatura
daje szansę na sukces każdemu dziecku. Urozmaiceniem są strony z zabawami graficznymi, kolorowaniem i naklejkami.
Wiele tu zabaw z literami, utrwalających je rebusów, plątaninek, labiryntów, szyfrów. Dzieci uczą się czytać sylaby, wyrazy
i krótkie zdania.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!