WZORY i ich kolory SZKOŁA zręczności & doskonalenie umiejętności

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 240 x 210 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 24 + 32 str. laminowanych
Rok wydania 2016
ISBN 978-83-64316-62-3

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Zebrane ćwiczenia kolejnej części obejmują rysunki, szlaczki, wzory grafomotoryczne, ukierunkowane na usprawnianie ręki małego dziecka. Ich stopień trudności wzrasta. Dziecko rysuje i odwzorowuje wzory i elementy literopodobne w liniaturze, która stopniowo się zmniejsza. Ćwiczenia ułożone są zgodnie z zasadą stopniowania trudności. W konsekwencji prowadzą do tego, by dziecko było w stanie pisać dostatecznie szybko i czytelnie. Urozmaiceniem są strony z zabawami graficznymi, kolorowaniem i naklejkami.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

WZORY i ich kolory SZKOŁA zręczności & doskonalenie umiejętności

WZORY i ich kolory SZKOŁA zręczności & doskonalenie umiejętności

Zebrane ćwiczenia kolejnej części obejmują rysunki, szlaczki, wzory grafomotoryczne, ukierunkowane na usprawnianie
ręki małego dziecka. Ich stopień trudności wzrasta. Dziecko rysuje i odwzorowuje wzory i elementy literopodobne
w liniaturze, która stopniowo się zmniejsza. Ćwiczenia ułożone są zgodnie z zasadą stopniowania trudności. W konsekwencji
prowadzą do tego, by dziecko było w stanie pisać dostatecznie szybko i czytelnie. Urozmaiceniem są strony
z zabawami graficznymi, kolorowaniem i naklejkami.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!