Pełne magii i uroku POZNAJEMY PORY ROKU

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 240x210mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 36
Rok wydania 2018
ISBN 978-83-64316-39-5

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 11,49 PLN brutto

nakleki.jpg    

Jak wyglądają pory roku, czym można bawić się jesienią, zimą, wiosną lub latem?
Książeczka – podzielona odpowiednio do pór roku na cztery części – zawiera urozmaicone zabawy graficzne i umysłowe, które bawią, uczą i inspirują do aktywności umysłowej oraz artystycznej. Bohaterami są Kasia i Staś, którzy podpowiadają, jak rozwiązać zadania i łamigłówki. Dzięki naklejkom dzieci poznają zwierzęta, rzeczy i zjawiska – a wszystko w formie zabawy.
  

W środku książeczki znajdziemy quiz obrazkowy – 32 pytania, które najmłodsi zadają najczęściej – oraz 32 kolorowe naklejki.

Opinie

Oceń 
2018-03-20

Dobra książka

Dziecko wpadło w zachwyt! Quiz bardzo zajmujący.

Oceń 
2018-03-19

Pełne maii i uroku

Kolejna fajna książeczka. Quiz zachwycił moją Zosię. POLECAM!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Pełne magii i uroku POZNAJEMY PORY ROKU

Pełne magii i uroku POZNAJEMY PORY ROKU

Jak wyglądają pory roku, czym można bawić się jesienią, zimą, wiosną lub latem?

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!