DO ZAGRODY PO PRZYGODY z Alamą i Adorkiem

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 240x210mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 24
Rok wydania 2018
ISBN 978-83-64316-35-7

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 11,49 PLN brutto

   

Książeczka pełna bajecznie kolorowych, zabawnych ilustracji zachęca dziecko do podejmowania aktywności plastycznej, ruchowej i językowej. Dwa ciekawskie psy – Alama i Adorek – poznają zwierzęta w gospodarstwie wiejskim. Dzieci uczą się rozpoznawać i nazywać zwierzęta oraz naśladować ich głosy.

W środku książeczki znajdziemy quiz obrazkowy – 32 pytania, które dzieci zadają najczęściej – oraz 32 kolorowe naklejki.

Opinie

Oceń 
2018-03-19

Do zagrody...

Moja Tosia, z wystawionym językiem, rozwiązała ponad połowę książeczki za jednym razem. Ciężko ją utrzymać w miejscu przez 10 minut a tu proszę :D

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

DO ZAGRODY PO PRZYGODY z Alamą i Adorkiem

DO ZAGRODY PO PRZYGODY z Alamą i Adorkiem

Książeczka pełna bajecznie kolorowych, zabawnych ilustracji zachęca dziecko do podejmowania aktywności plastycznej, ruchowej i językowej.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!