A JAK ABECADŁO

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 205 x 250 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 84
Rok wydania 2018
ISBN 978-83-64316-55-5
Zestaw zawiera naklejki

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

A jak abecadło to książeczka, która ma za zadanie wspomagać proces nauki czytania u dzieci rozpoczynających przygodę z literami.

Dwie części publikacji tworzą całość. Pierwsza zawiera prezentację liter, sylab, wyrazów i krótkich zdań – z zastosowaniem podziału wyrazów na sylaby. Druga część pozwala dziecku ćwiczyć i doskonalić sprawność grafomotoryczną poprzez rysowanie szlaczków i pisanie liter w kolorowej liniaturze.

Dołączone naklejki to doskonała okazja, aby uczyć się poprzez zabawę. Warto zwrócić także uwagę na zastosowane ikony – informują dzieci, jaki rodzaj aktywności będą właśnie wykonywać.Dzięki tym prostym piktogramom dzieci mogą rozwiązywać ćwiczenia samodzielnie lub z nie-wielką pomocą rodziców.

Książeczka pozwala efektywnie łączyć naukę w domu z nauką w szkole lub przedszkolu.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

A JAK ABECADŁO

A JAK ABECADŁO

A jak abecadło to książeczka, która ma za zadanie wspomagać proces nauki czytania u dzieci rozpoczynających przygodę z literami.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!