TAJEMNICZA WYPRAWA świetna zabawa! WIELOKROTNEGO użytku

Nowość

Autor Agnieszka Pottera
Format 141 x 240 mm
Oprawa spirala
Liczba stron 8
Rok wydania 2018
ISBN 978-83-64316-47-0
Zestaw zawiera mazak wodny

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 16,99 PLN brutto

Kto ma ochotę na spotkanie z mieszkańcami Zielonego Lasu? Krasnal Borek jest już gotowy, a Wy?

Niezwykła – bo aktywizująca – wodna kolorowanka dla najmłodszych to przygoda polegająca na Odkrywaniu, Czarowaniu i Malowaniu. A wszystko za sprawą wodnego pisaka, w który książeczka została wyposażona.

Pełna bajecznie kolorowych, kipiących humorem i dowcipem ilustracji. Do takiej książeczki wraca się często i chętnie! Malowanie i odkrywanie nigdy się nie nudzi!
A kiedy obrazek wysycha, czynność można powtarzać – zaczynać zabawę od nowa, przeżywać ją raz jeszcze – od początku.

Interesujące historie, zabawy w czarodziejskie malowanie, zagadki rysunkowe – to wszystko czeka na Was na kartach tej książeczki!

     

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

TAJEMNICZA WYPRAWA świetna zabawa! WIELOKROTNEGO użytku

TAJEMNICZA WYPRAWA świetna zabawa! WIELOKROTNEGO użytku

Kto ma ochotę na spotkanie z mieszkańcami Zielonego Lasu? Krasnal Borek jest już gotowy, a Wy?

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!