Od szlaczka do zygzaczka rysowanie idzie mi jak z płatka

Nowość

Autor Agnieszka Potera
Format 250 x 205
Oprawa Zeszytowa
Liczba stron 48
Rok wydania 2019
ISBN 978-83-64316-99-9
Zestaw zawiera Naklejki

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 15,50 PLN brutto

Ćwiczenia grafomotoryczne zawarte w książce usprawniają motorykę małą i w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju dziecka w tym zakresie.
Przygotowane karty ułożone są tematycznie, pozwalają rozwijać twórcze i logiczne myślenie.

Dziecko ćwiczy:
koordynację wzrokową i wzrokowo - ruchową
planowanie ruchów sekwencyjnych
rysowanie zgodnie z poleceniem
grafomotorykę małą

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Od szlaczka do zygzaczka rysowanie idzie mi jak z płatka

Od szlaczka do zygzaczka rysowanie idzie mi jak z płatka

Książeczka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia, które rozpoczynają swoją przygodę z kredką, ołówkiem i rysowaniem.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!