Od RYSOWANIA do PISANIA – kreska ZA kreską

Nowość

Autor Jadwiga Kozieł
Format 240 mm x 210 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 72
Rok wydania 2014
ISBN 978-83-64316-64-7

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Książeczka adresowana jest do dzieci, rodziców i nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej. Proponowane ćwiczenia grafomotoryczne (polegające na wiernym odtwarzaniu wzorów – korygujące nieprawidłową technikę rysowania i oddziałujące na wszystkie zmysły dziecka) można z powodzeniem wykorzystywać na zajęciach lekcyjnych, korekcyjno-kompensacyjnych, a także podczas indywidualnej pracy z dzieckiem w domu.

Na dwóch sąsiednich stronach zawarte są ćwiczenia uczące poprawnego – pod względem kierunku – kreślenia linii o różnych kształtach.

Pierwsza strona przeznaczona jest do ćwiczeń z wkładką i pozwala opanować poprawne kreślenie linii, druga zaś służy do samodzielnego rysowania przez dziecko.

marker_gratis

Produkty powiązane

Opinie

Oceń 
2015-02-06

Zachwycona

Fantastyczna publikacja! Synek z zainteresowaniem rozwiązywał zadania i sienie nudził... Polecam!

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Od RYSOWANIA do PISANIA – kreska ZA kreską

Od RYSOWANIA do PISANIA – kreska ZA kreską

Książeczka adresowana jest do dzieci, rodziców i nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz wczesnoszkolnej.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!