ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! 2 klasa

Nowość

Autor Mariola Rosłoniec, Beata Szydłowska
Format 240 x 210 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 72
Rok wydania 2015
ISBN 978-83-64316-33-3

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

W drugim tomie ZIELONYCH DETEKTYWÓW na wszystkich śmiałków czekają nowe – jak zwykle wspaniałe i rozwijające – przygody.
Intensywny świat przyrody jest bowiem pełen bogactw, kolorów, fascynujących rzeczy i niezbadanych tajemnic.

Podane w atrakcyjnej formie, ciekawe i pasjonujące ćwiczenia pozwolą dzieciom odkryć na nowo tajniki natury oraz otaczający świat – florę i faunę.
Warto wyruszyć z nimi w tę podróż. ZIELONI DETEKTYWI to przednia zabawa o znakomitych walorach dydaktycznych.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi!   2 klasa

ZIELONI DETEKTYWI ...mali, lecz dociekliwi! 2 klasa

W drugim tomie ZIELONYCH DETEKTYWÓW na wszystkich śmiałków czekają nowe – jak zwykle wspaniałe i rozwijające – przygody.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!