Bawię się SŁOWAMI II I klasa 2 Ćwiczenia językowe I klasa 2

Nowość

Autor Barbara Jazłowiecka
Format 165 x 240 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 56
Rok wydania 2015
ISBN 978-83-64316-92-0

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,80 PLN brutto

Książeczka przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów klasy 2, ale może być również realizowana w klasie 3. Zawiera ćwiczenia językowe poszerzające zakres słownictwa i struktur składniowych. Kształtuje umiejętność posługiwania się przez dzieci językiem ojczystym
w mowie i piśmie.     

Ćwiczenia można wykonywać zarówno w pracy z całą klasą, jak i indywidualnie w domu pod kierunkiem rodziców lub na zajęciach wyrównawczych.
Proponowane zadania mają dwa poziomy trudności: podstawowy i rozszerzony. Trudniejsze ćwiczenia oznaczone są sówką. Odpowiedzi na nie uczniowie mogą sprawdzić  na końcu książeczki.
Tematyka ćwiczeń została podzielona na dwie grupy tematyczne – zwierzęta i rośliny.

Zakres treści:
Ćwiczenia w wyszukiwaniu, tworzeniu, przekształcaniu wyrazów.
Ćwiczenia słownikowo-frazeologiczne.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Bawię się SŁOWAMI II I klasa 2  Ćwiczenia językowe I klasa 2

Bawię się SŁOWAMI II I klasa 2 Ćwiczenia językowe I klasa 2

Książeczka przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów klasy 2.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!