Bawię się SŁOWAMI III I klasa 3 Ćwiczenia językowe I klasa 3

Nowość

Autor Barbara Jazłowiecka
Format 165 x 240 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 56
Rok wydania 2015
ISBN 978-83-64316-96-8

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,80 PLN brutto

Książeczka przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów klasy 3, ale może być również realizowana w klasie 2. Zawiera ćwiczenia językowe poszerzające zakres słownictwa i struktur składniowych. Kształtuje umiejętność posługiwania się przez dzieci językiem ojczystym
w mowie i piśmie.
    Ćwiczenia można wykonywać zarówno w pracy z całą klasą, jak i indywidualnie w domu pod kierunkiem rodziców lub na zajęciach wyrównawczych.
    Proponowane zadania mają dwa poziomy trudności: podstawowy i rozszerzony. Trudniejsze ćwiczenia oznaczone są sówką. Odpowiedzi na nie uczniowie mogą sprawdzić na końcu książeczki.
Tematyka ćwiczeń została podzielona na trzy grupy tematyczne – zabawa, nauka i praca.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Bawię się SŁOWAMI III I klasa 3  Ćwiczenia językowe I klasa 3

Bawię się SŁOWAMI III I klasa 3 Ćwiczenia językowe I klasa 3

Książeczka przeznaczona jest przede wszystkim dla uczniów klasy 3, ale może być również realizowana w klasie 2.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!