MISTRZUnio matematyczny | klasa 3 ZADANIA matematyczne i ZAGADKI logiczne

Nowość

Autor Ada Paczesna i Stenia Doroszuk
Format 240 x 210 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 84
Rok wydania 2017
ISBN 978-83-64316-03-6

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Zawiera zadania z 8 działów matematyki ujętych w podstawie programowej do klas I–III: obliczenia zegarowe, kalendarzowe, pieniężne, ważenie, pomiar temperatury, figury geometryczne oraz mierzenie. Utrwalenie umiejętności i wiadomości po I etapie kształcenia.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

MISTRZUnio matematyczny | klasa 3 ZADANIA matematyczne i ZAGADKI logiczne

MISTRZUnio matematyczny | klasa 3 ZADANIA matematyczne i ZAGADKI logiczne

Zawiera zadania z 8 działów matematyki ujętych w podstawie programowej do klas I–III: obliczenia zegarowe, kalendarzowe,
pieniężne, ważenie, pomiar temperatury, figury geometryczne oraz mierzenie. Utrwalenie umiejętności i wiadomości
po I etapie kształcenia.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!