Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 2 Od dobrej zabawy do wiedzy i wprawy

Nowość

Autor Mariola Rosłoniec, Beata Szydłowska
Format 205 x 250 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 72
Rok wydania 2016
ISBN 978-83-64316-10-4

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Zestaw materiałów pomocniczych do języka polskiego. Rozszerzony zakres ćwiczeń z gramatyki i ortografii o treści z gramatyki i ortografii w klasie 2. Dobór tematów, ćwiczeń i różne formy zabawowe są motywacją do samodzielnej pracy, zapraszają do intelektualnej zabawy. To propozycja ćwiczeń dla uczniów klasy 2 dostosowanych do ich różnych możliwości. Urozmaicone ćwiczenia typu: wykreślanki, miejsce do ćwiczeń w pisaniu, graficzne przedstawienie zasad ortograficzno-gramatycznych.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 2 Od dobrej zabawy do wiedzy i wprawy

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 2 Od dobrej zabawy do wiedzy i wprawy

Zestaw materiałów pomocniczych do języka polskiego. Rozszerzony zakres ćwiczeń z gramatyki i ortografii o treści z gramatyki
i ortografii w klasie 2. Dobór tematów, ćwiczeń i różne formy zabawowe są motywacją do samodzielnej pracy,
zapraszają do intelektualnej zabawy. To propozycja ćwiczeń dla uczniów klasy 2 dostosowanych do ich różnych możliwości.
Urozmaicone ćwiczenia typu: wykreślanki, miejsce do ćwiczeń w pisaniu, graficzne przedstawienie zasad ortograficzno-
gramatycznych.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!