Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 1 Od dobrej zabawy do wiedzy i wprawy

Nowość

Autor Mariola Rosłoniec, Beata Szydłowska
Format 205 x 250 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 72
Rok wydania 2016
ISBN 978-83-64316-06-7

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Zestaw ćwiczeń ortograficznych obejmujących wyrazy z różnymi trudnościami ortograficznymi, ćwiczenia utrwalające elementarne wiadomości i pojęcia z gramatyki (głoski, litery, samogłoski, spółgłoski, sylaby, wyrazy, zdania). To propozycja ćwiczeń do uczniów klasy 1 dostosowanych do ich różnych możliwości. Wesołe rysunki i kolorowe ortogramy.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 1  Od dobrej zabawy do wiedzy i wprawy

Gramatycy i Ortograficy na START! | klasa 1 Od dobrej zabawy do wiedzy i wprawy

Zestaw ćwiczeń ortograficznych obejmujących wyrazy z różnymi trudnościami ortograficznymi, ćwiczenia utrwalające elementarne
wiadomości i pojęcia z gramatyki (głoski, litery, samogłoski, spółgłoski, sylaby, wyrazy, zdania). To propozycja
ćwiczeń do uczniów klasy 1 dostosowanych do ich różnych możliwości. Wesołe rysunki i kolorowe ortogramy.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!