Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1 Karty pracy sprawdzające czytanie ze zrozumieniem

Nowość

Autor Elżbieta Śnieżkowska-Bielak
Format 205 x 250 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 64
Rok wydania 2017
ISBN 978-83-64316-07-4

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Przekazuję Państwu książkę edukacyjną dla dzieci uczących się w klasie I. Publikacja ta pomoże doskonalić umiejętności czytania, pisania oraz sprawdzi rozumienie tekstu. Przeznaczona jest dla dzieci, które znają już cały alfabet, łącznie z dwuznakami i zmiękczeniami. Książka ta ma jeszcze jedno ważne zadanie. Zachęca do czytania. Teksty zamieszczone w tej pozycji stanowią fabularną całość. Jest to bajka o mieszkańcach zaczarowanej wioski Bałałajki, czyli o ptakach, zwierzętach, owadach i ludziach. Wszyscy żyją w przyjaźni i pomagają sobie wzajemnie. Opowieść ta ma za zadanie rozbudzić empatię, nauczyć kulturalnych zachowań, a jednocześnie przekazać informacje i ciekawostki przyrodnicze.

Do każdego tekstu dołączona jest karta pracy, która ma na celu kształcenie umiejętności uważnego czytania i sprawdzania zawartych w tekście wiadomości. W zadaniach, które są niezwykle zróżnicowane, występuje też element zabawy.
Karty pracy podzielone są na trzy poziomy: łatwy, średni i trudny. Można więc dzięki temu pracować z dzieckiem indywidualnie, zgodnie z jego możliwościami.

CECHY:
– poszczególne teksty w każdej z publikacji tworzą jedną całość
– do każdego opowiadania dołączone są karty pracy z zadaniami
– 3 poziomy kart pracy: łatwy, średni, trudny
– gotowy materiał do indywidualizacji nauczania
– zróżnicowane wesołe i zabawowe teksty
– ćwiczenia pisania i wyszukiwania informacji w tekście
– każda z publikacji ma swoją fabułę, postaci, prawdziwe i fantastyczne wydarzenia
– w zadaniach typu: zagadki, kolorowanki, krzyżówki, polecenia rysunku występuje element zabawy

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1 Karty pracy sprawdzające czytanie ze zrozumieniem

Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1 Karty pracy sprawdzające czytanie ze zrozumieniem

Przekazuję Państwu książkę edukacyjną dla dzieci uczących się w klasie I. Publikacja ta pomoże doskonalić umiejętności czytania, pisania oraz sprawdzi rozumienie tekstu. Przeznaczona jest dla dzieci, które znają już cały alfabet, łącznie z dwuznakami i zmiękczeniami. Książka ta ma jeszcze jedno ważne zadanie.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!