Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1

Nowość

Przekazuję Państwu książkę edukacyjną dla dzieci uczących się w klasie I. Publikacja ta pomoże doskonalić umiejętności czytania, pisania oraz sprawdzi rozumienie tekstu. Przeznaczona jest dla dzieci, które znają już cały alfabet, łącznie z dwuznakami i zmiękczeniami. Książka ta ma jeszcze jedno ważne zadanie. Zachęca do czytania. Teksty zamieszczone w tej pozycji stanowią fabularną całość. Jest to bajka o mieszkańcach zaczarowanej wioski Bałałajki, czyli o ptakach, zwierzętach, owadach i ludziach. Wszyscy żyją w przyjaźni i pomagają sobie wzajemnie. Opowieść ta ma za zadanie rozbudzić empatię, nauczyć kulturalnych zachowań, a jednocześnie przekazać informacje i ciekawostki przyrodnicze.

Do każdego tekstu dołączona jest karta pracy, która ma na celu kształcenie umiejętności uważnego czytania i sprawdzania zawartych w tekście wiadomości. W zadaniach, które są niezwykle zróżnicowane, występuje też element zabawy.
Karty pracy podzielone są na trzy poziomy: łatwy, średni i trudny. Można więc dzięki temu pracować z dzieckiem indywidualnie, zgodnie z jego możliwościami.

CECHY:
– poszczególne teksty w każdej z publikacji tworzą jedną całość
– do każdego opowiadania dołączone są karty pracy z zadaniami
– 3 poziomy kart pracy: łatwy, średni, trudny
– gotowy materiał do indywidualizacji nauczania
– zróżnicowane wesołe i zabawowe teksty
– ćwiczenia pisania i wyszukiwania informacji w tekście
– każda z publikacji ma swoją fabułę, postaci, prawdziwe i fantastyczne wydarzenia
– w zadaniach typu: zagadki, kolorowanki, krzyżówki, polecenia rysunku występuje element zabawy

Więcej szczegółów

AutorElżbieta Śnieżkowska-Bielak
Format205 x 250 mm
Oprawamiękka, zeszytowa
Liczba stron64
Rok wydania2017
ISBN978-83-64316-11-1

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1

Bajki z wioski Bałałajki | klasa 1

Przekazuję Państwu książkę edukacyjną dla dzieci uczących się w klasie I. Publikacja ta pomoże doskonalić umiejętności czytania, pisania oraz sprawdzi rozumienie tekstu. Przeznaczona jest dla dzieci, które znają już cały alfabet, łącznie z dwuznakami i zmiękczeniami. Książka ta ma jeszcze jedno ważne zadanie.

Napisz opinię