ZABAWY W SŁÓWKA Frazeologiczna łamigłówka dla uczniów IV-VI szkoły podstawowej

Nowość

Autor Anna Korcz
Format 205 x 250 mm
Oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 64
Rok wydania 2018
ISBN 978-83-64316-75-3

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,90 PLN brutto

„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie umiał” – mówi znane przysłowie.

Jak je rozumieć? To proste! Jeśli posiądziemy w młodości pewne umiejętności, to będziemy ich używać z łatwością w dorosłym życiu. Będzie to dla nas bardzo korzystne.
Dlaczego piszę o tym do Was, Drodzy Czytelnicy?

Zależy mi na tym, abyście za pomocą tej książki poznali frazeologizmy. Życie z nimi jest o wiele ciekawsze, język, którym się posługujemy – barwniejszy, a my sami – o wiele mądrzejsi. Z językiem polskim jest trochę tak jak z ciastem. O ileż lepsze od innych jest ciasto z rodzynkami. Takimi rodzynkami są właśnie frazeologizmy – dodają smaku mowie, naszemu polskiemu językowi.

Zapraszam Was do korzystania z tej publikacji – przecież nauka przez zabawę jest o wiele przyjemniejsza! A zagadek, rebusów i innych różnorodnych ćwiczeń jest tu naprawdę wiele! Nie będziecie się nudzić! Ponieważ wiem, że macie otwarty umysł – ani się obejrzycie, a złapiecie w lot znaczenie wielu powiedzonek. Będziecie nimi sypali jak z rękawa, aż innym oko zbieleje!

Oj, zaczęłam mówić frazeologizmami…
Udanej zabawy!

Opinie

Napisz opinię

ZABAWY W SŁÓWKA Frazeologiczna łamigłówka dla uczniów IV-VI szkoły podstawowej

ZABAWY W SŁÓWKA Frazeologiczna łamigłówka dla uczniów IV-VI szkoły podstawowej

„Czego Jaś się nie nauczył, tego Jan nie umiał” – mówi znane przysłowie.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!