Matematyka na szóstkę – Zbiór zadań dla klasy I

Nowość

Autor Jadwiga Kozieł
Format 165 x 240 mm
Oprawa oprawa miękka, zeszytowa
Liczba stron 72
Rok wydania 2015
ISBN 978-83-64316-80-7

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 14,80 PLN brutto

„Matematyka na szóstkę” to zadania o podwyższonym stopniu trudności, wykraczające poza podstawę programową.
Mogą być wykorzystane przez nauczyciela do wspólnej pracy na lekcji po opanowaniu danego działu, powtórzenia materiału lub do pracy na zajęciach koła matematycznego. Zadania zostały podzielone na następujące działy: Ćwiczenia w liczeniu – doskonalą umiejętność dodawania i odejmowania w zakresie 100 poprzez wypełnianie tabel, piramid, drzewek matematycznych.
Zadania i zadanka – zawarte tu zadania uczą rozwiązywania i układania zadań tekstowych, analizowania treści zadań i wyszukiwania zbędnych lub brakujących danych.
Matematyka wokół nas – to zadania przy rozwiązywaniu których dziecko wykorzystuje praktycznie wiadomości o jednostkach miar.
Rusz głową – zadania rozwijające logiczne myślenie.

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

Matematyka na szóstkę – Zbiór zadań dla klasy I

Matematyka na szóstkę – Zbiór zadań dla klasy I

„Matematyka na szóstkę” to zadania o podwyższonym stopniu trudności, wykraczające poza podstawę programową.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!