ZESTAW dla 3-4 latka | ZACZAROWANY

Nowość

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 49,22 PLN brutto

-13%

56,58 PLN

Zestaw zaczarowany magicznie dla Twojej pociechy wybrany!

HOKUS-POKUS Zwierzaki w zasięgu wzroku

LUBISZ niespodzianki?
Ciekawi cię, co ukryło się na rysunkach? Dzięki tej książeczce będziesz kolorować bez kredek i farb. Do zabawy wystarczy magiczny mazak i woda! Malujesz, odkrywasz, eksperymentujesz! Możesz WIELOKROTNIE wykonywać wesołe ćwiczenia i cieszyć się z odsłaniania tajemnic ukrytych na kartkach tej książeczki.
To wesoła zabawa, a jednocześnie uzupełnienie edukacji dziecka.

...więcej

CYFERKOWE zabawy – dla najmłodszych

„Cyferkowe zabawy” to książka skierowana do najmłodszych przedszkolaków. Ma na celu zapoznać dzieci ze światem cyfr oraz przybliżyć im umiejętność liczenia.Ważnym zadaniem publikacji jest wprowadzenie małego człowieka w świat matematyki, rozwijanie logicznego myślenia, przy okazji przygotowanie ręki do podjęcia nauki trzymania narzędzia do pisania oraz ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Należy pamiętać, że największe efekty podczas zabaw przynosi obecność rodzica przyjmującego rolę przewodnika, który pomaga, wspiera i koryguje błędy oraz nagradza za wykonane zadanie.

...więcej!

Rysujemy szlaczki i zygzaczki z żabką Honoratką

Sprawności psychomotoryczne to jedne z najistotniejszych umiejętności, jakie należy rozwijać u małych dzieci. Orientacja w przestrzeni, pamięć ruchowa, koordynacja wzrokowo-ruchowa i słuchowo-ruchowa – oto klucze do prawidłowego rozwoju dziecka.
Książeczka została pomyślana tak, by ćwiczyć czynności precyzyjne, stymulować polisensorycznie, dostarczając różnych bodźców zmysłowych, m.in. dotykowych, słuchowych i wzrokowych. Jej zadaniem jest wyrównywanie szans edukacyjnych najmłodszych poprzez doskonalenie koncentracji uwagi, postrzegania, pamięci.
Ciekawe zabawy i wzory graficzne oraz szlaczki i labirynty pozwolą dzieciom rozwinąć się manualnie oraz wyćwiczyć prawidłowe techniki pisania.
Każdy maluch znajdzie tu coś dla siebie. Będzie z radością i ochotą malował, rysował, pisał, uczył się poprawnego kreślenia linii o różnych kształtach i kierunkach – w ograniczonej przestrzeni.

...więcej!

DO ZAGRODY PO PRZYGODY z Alamą i Adorkiem

Książeczka pełna bajecznie kolorowych, zabawnych ilustracji zachęca dziecko do podejmowania aktywności plastycznej, ruchowej i językowej. Dwa ciekawskie psy – Alama i Adorek – poznają zwierzęta w gospodarstwie wiejskim. Dzieci uczą się rozpoznawać i nazywać zwierzęta oraz naśladować ich głosy.
W środku książeczki znajdziemy quiz obrazkowy – 32 pytania, które dzieci zadają najczęściej – oraz 32 kolorowe naklejki.

...więcej!

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW dla 3-4 latka | ZACZAROWANY

ZESTAW dla 3-4 latka | ZACZAROWANY

HOKUS-POKUS Zwierzaki w zasięgu wzroku

CYFERKOWE zabawy – dla najmłodszych

Rysujemy szlaczki i zygzaczki z żabką Honoratką

DO ZAGRODY PO PRZYGODY z Alamą i Adorkiem

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!