ZESTAW dla 3-4 latka | KOLOROWY

Nowość

Kolorowy zawrót głowy – zestaw czeka już gotowy!

Rysownie, naklejanie, TWÓRCZE świata poznawanie

„Rysowanie, naklejanie, TWÓRCZE świata poznawanie” to książeczka, która uczy i bawi jednocześnie.
Wszyscy wiemy, że dzieci kochają naklejki, dlatego do zaproponowanych tu zadań, naprawdę nie będzie trzeba ich namawiać czy zachęcać.
Zabawa polegająca na wklejaniu naklejek z odpowiednimi obrazkami i kolorowaniu rysunków według zaproponowanego wzoru rozwija manualnie, ćwicząc przy tym dziecięcą spostrzegawczość. Zadania zebrane w niniejszej książeczce kształtują umiejętności obserwacyjne, uczą logicznego myślenia, ćwiczą koncentrację uwagi, a ponadto pozwalają poszerzać zasób posiadanego słownictwa.
Dla rodziców to doskonały przyczynek do wspólnej zabawy i nauki.
Rodzic czyta maluchowi polecenia i wspiera w ich prawidłowym wykonaniu. Może także wykorzystać zamieszczone wzory grafomotoryczne i samodzielnie stworzyć kolejne interesujące warianty poszczególnych ćwiczeń.

...więcej!

HOKUS-POKUS! Oto księżniczki pełne uroku

LUBISZ niespodzianki?
Ciekawi cię, co ukryło się na rysunkach? Dzięki tej książeczce będziesz kolorować bez kredek i farb. Do zabawy wystarczy magiczny mazak i woda! Malujesz, odkrywasz, eksperymentujesz! Możesz WIELOKROTNIE wykonywać wesołe ćwiczenia i cieszyć się z odsłaniania tajemnic ukrytych na kartkach tej książeczki.
To wesoła zabawa, a jednocześnie uzupełnienie edukacji dziecka.

...więcej!

WZORY I SZLACZKI dla najmłodszych ćwiczenia grafomotoryczne z KALKĄ!

„Wzory i szlaczki” to zbiór ćwiczeń manualnych o różnym stopniu trudności – usprawniających motorykę małą, wymagających precyzyjnych ruchów nadgarstka.
Zanim dziecko zacznie pisać literki i prawidłowo trzymać ołówek w dłoni, potrzebuje szeregu ćwiczeń usprawniających szybkość i precyzję ruchów.
W książeczce zaproponowane zostały m.in. ćwiczenia z zakresu: rysowania szlaczków literopodobnych przeznaczonych dla dzieci przygotowujących się do nauki pisania, wyrabiania umiejętności stopniowego przesuwania ręki zgodnie z kierunkiem pisania, doskonalenia koncentracji uwagi i usprawniania koordynacji wzrokowo-ruchowej.
Rysowanie i odwzorowywanie przez kalkę, zamalowywanie kredkami przestrzeni i łączenie linią ciągłą punktów – z tą książeczką dziecko udoskonali każdą z tych ważnych umiejętności.

...więcej!

Baw się z nami, nie tylko kredkami

Cele wychowania przedszkolnego powinny być realizowane w każdym wieku – z uwzględnieniem możliwości rozwojowych małego dziecka.
Proponowana książeczka zawiera ćwiczenia edukacyjno-rozwijające na poziomie wstępnym, dla najmłodszych.
Zabawy graficzne będą bawiły i uczyły, to pomysł na ciekawe spędzanie czasu z dzieckiem. Dostarczą maluchom ćwiczeń o urozmaiconej tematyce, a zabawne ilustracje do kolorowania z pewnością zainspirują do rozmowy, zadawania pytań i poznawania otaczającego świata.
Przygotowane propozycje mają zachęcić do zabawy z kolorem, kredką i zapewnić udaną rozrywkę tym maluchom, które potrzebują nowych bodźców i doświadczeń.
Wesołe, proste ilustracje pozwolą rozwijać umiejętności z zakresu rozpoznawania kolorów, kształtów oraz przyporządkowywania i liczenia, wzbogacą i poszerzą wiedzę o świecie.
Dzieci będą rozwijały kreatywność, koncentrację uwagi i zdolności manualne. Z radością i entuzjazmem wykonają swoje pierwsze ćwiczenia.

...więcej!

Leśne spotkania – KALKUJ, KOPIUJ, KOLORUJ!

Książeczka ta będzie niezrównanym towarzyszem pierwszych – a więc najważniejszych i najbardziej fascynyjących – zabaw w kolorowanie.
Maluchy znajdą tu ćwiczenia związane z interesującą tematyką – z lasem oraz mieszkającymi w nim pięknymi i tajemniczymi zwierzętami.
Zawarty w publikacji zbiór łamigłówek, wesołych ilustracji i ćwiczeń będzie znakomitym
przyczynkiem do doskonałej zabawy, dostarczając najmłodszym wiele przyjemności, satysfakcji,
a także powodów do radości.
ODWZOROWUJĄC obrazki, KOLORUJĄC je, KALKUJĄC i upiększając, dzieci rozwiną swoje zdolności manualne,
talenty plastyczne, ćwicząc przy okazji umiejętność logicznego myślenia.

...więcej!

Więcej szczegółów

Dostępność: W magazynie

Wysyłka w 24h

dostawa gratis

Cena: 57,72 PLN brutto

-12%

65,59 PLN

Produkty powiązane

Opinie

Napisz opinię

ZESTAW dla 3-4 latka | KOLOROWY

ZESTAW dla 3-4 latka | KOLOROWY

Rysownie, naklejanie, TWÓRCZE świata poznawanie

HOKUS-POKUS! Oto księżniczki pełne uroku

WZORY I SZLACZKI dla najmłodszych ćwiczenia grafomotoryczne z KALKĄ!

Baw się z nami, nie tylko kredkami

Leśne spotkania – KALKUJ, KOPIUJ, KOLORUJ!

Napisz opinię