FAQ - Częste pytania

1.    Czy treści zawarte w książkach Wydawnictwa OLIMP nie będą kolidować z tymi realizowanymi przez nauczyciela wybranego programu nauczania?
Publikacje Wydawnictwa OLIMP służą uzupełnianiu i pogłębianiu wiedzy oraz kompetencji dziecka. Zgodne z podstawą programową, oparte na znajomości możliwości rozwojowych dzieci, stworzone ze świadomością ich potrzeb – znakomicie wspierają umiejętności oraz utrwalają nabyte wiadomości. Dają gwarancję materiału zgodnego z potrzebami nauczycieli, rodziców i uczniów.

2.    Do kogo kierowane są publikacje Wydawnictwa OLIMP?
Materiały zawarte w naszych książkach odpowiadają indywidualnym możliwościom dzieci. Treści programowe zostały pogrupowane według kryterium wieku i z uwzględnieniem grupy dzieci o wysokim poziomie rozwoju. Skierowane są do nauczyciela, dziecka, ucznia, rodzica refleksyjnego.

3.    Jakie są koszty dostawy zakupionych książek?
Przy zakupie powyżej 49 zł wszystkie koszty dostawy są ponoszone przez Wydawnictwo. Klient za dostawę nie płaci nic (na terenie Polski). Wszelkie informacje na temat kosztów dostawy znajdują się w zakładce Terminy i ceny dostaw.
    
4.    Jak mogę zapłacić za swoje zamówienie w sklepie internetowym Wydawnictwa OLIMP?
Swoim Klientom proponujemy dwie metody płatności: płatność za pobraniem oraz płatność online za pośrednictwem systemu FIRST DATA POLSKA.

5.    Czy za przesyłkę z Wydawnictwa OLIMP mogę zapłacić przy odbiorze?
Oczywiście. Formą płatności, którą oferujemy swoim Klientom, jest także płatność przy odbiorze dostarczonego towaru.

e-mail: kontakt@wydawnictwoolimp.pl
tel. +48 790 800 268


Książeczki edukacyjne dla dzieci Wydawnictwo Olimp tworzy książki edukacyjne z myślą o dzieciach, które zaczynają swoją przygodę z nauką, przedszkolaków oraz uczniów szkoły podstawowej. Mali odkrywcy za pomocą naszych materiałów krok po kroku uczą się poszczególnych literek i cyferek w oparciu o metodykę nauczania. Wszystkie zadania zostały skonstruowane w taki sposób, aby dziecko z łatwością mogło doskonalić umiejętności posługiwania się piórem czy długopisem. Ciekawe ilustracje oraz różnorodne zadania sprawiają, że nauka jest przyjemna i interesująca. Dla uczniów szkół podstawowych przygotowaliśmy książki edukacyjne, dzięki którym utrwalą swoją wiedzę z zakresu gramatyki, matematyki czy przyrody. Serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do poznania bogatej oferty wydawnictwa książek dla dzieci - Olimp. Jesteśmy pewni, że nowy, kolorowy egzemplarz do nauki pisania lub liczenia z pewnością ucieszy każde dziecko!